WSTĘP

Nazywam się Marcin Filipiak. W zawodzie Trenera Personalnego pracuje nieprzerwanie od 2011 roku, a moje doświadczenie w świecie sportu to niemal 25 lat. To właśnie w wieku 6 lat trafiłem na pierwszy trening piłki nożnej, a przygoda z profesjonalnym sportem trwa do dziś.

Obecnie rozwijam się w trzech płaszczyznach jako: zawodowy sportowiec, właściciel Centrum Sportowego CF1 Gorzów Wlkp. i Trener Personalny oraz Trener przygotowania motorycznego w sporcie.

WYKSZTAŁCENIE & UPRAWNIENIA

W 2011 roku uzyskałem LEGITYMACJĘ INSTRUKTORSKĄ – co bardzo istotne – wydaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – uzyskując tytuł Instruktora rekreacji ruchowej fitness-ćwiczenia siłowe.

W 2013 roku uzyskałem uprawnienia Instruktora Kettlebell od Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Dziś posiadam najwyższy stopień Instruktora-Wykładowcy, co pozwala na samodzielnie prowadzenie kursów instruktorskich.

W 2014 roku zdecydowałem się na wyjazd do Niemiec, na niedostępny wtedy w Polsce, międzynarodowy kurs CrossFit Level 1 Trainer. Kurs prowadzony był w języku angielskim oraz zakończony egzaminem teoretycznym. Jako, że interesuje mnie stały rozwój, w 2019 r. w Warszawie podwyższyłem te uprawnienia biorąc udział w prestiżowym kursie CrossFit Level 2 Certificate Course, uzyskując tym samym tytuł CrossFit Level 2 Trainer – uprawnienia nieliczne w całym woj. Lubuskim. Dodatkowo w 2017 r. uzyskałem dyplom CrossFit Kettlebell Trainer, biorąc udział w specjalistycznym szkoleniu CrossFit z zakresu wykorzystania odważników kettlebell w treningu sportowym.

Obecnie kontynuuje naukę na studiach podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Trener Osobisty (Personalny).

SPORT

Od 2013 roku regularnie startuje w zawodach Kettlebell Sport – wytrzymałościowego podnoszenia ciężarów. Od 2104 roku należę do kadry Polski, a w 2019 zostałem jej kapitanem. Do moich największych sportowych osiągnięć zaliczam dwukrotny (2017, 2018) tytuł Mistrza Świata, a także w 2018 r. osiągnięcie rangi sportowej Status of Absolute World Champion, międzynarodowej federacji IKLF – International Kettlebell Lifting Federation z USA. Ponadto w 2019 uzyskałem rangę sportową Candidate for Master of Sport w Pięcioboju Kettlebell (Kettlebell Pentathlon), ustanawiając nowy rekord Polski.

Od 2017 roku jestem stypendystą Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. za szczególne osiągnięcia w sporcie. Zawodowy sport przyniósł również sukces w postaci zwycięstwa w Plebiscycie Gazety Lubuskiej “Lubuski Sportowiec Roku 2017” w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Roku w Gorzowie i powiecie gorzowskim.

KOSZT & SPOSÓB PŁATNOŚCI

Trening Personalny – 200 zł / 1 trening / ok 1 h.

  • Płatność za ustaloną ilość treningów personalnych w danym miesiącu kalendarzowym odbywa się “z góry” na początku tego miesiąca, gotówką lub kartą płatniczą na miejscu w recepcji Centrum Sportowego CF1 Gorzów lub przelewem na podany nr konta:
  • CF1 Marcin Filipiak, 29 1050 1911 1000 0092 4684 3958 w tytule wpisując: trening personalny – imię i nazwisko

DLACZEGO WARTO & PODSUMOWANIE

  1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO – świadcząc profesjonalne usługi z zakresu treningu, fitness, rekreacji oraz sportu w ramach Centrum Sportowego CF1 Gorzów, prowadzę działalność gospodarczą, która jest w pełni ubezpieczona – zarówno od wykonywania samej działalności jak i od wykonywania zawodu Trenera personalnego.
  2. PROFESJONALIZM – treningi odbywają się w pełni wyposażonej sali o powierzchni 300 m2
  3. JAKOŚĆ – posiadam dyplom uczelni wyższej AWF Poznań z zawodem Trener Personalny (Trener Osobisty) oraz legitymację instruktorską nadaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a także międzynarodowy dyplom CrossFit Level 2 Trainer (USA).
  4. DOŚWIADCZENIE – jako trener personalny pracuję od 2011 roku. Dodatkowo od 4 lat pracuję jako trener przygotowania motorycznego sportowców.

KONTAKT & ZGŁOSZENIA

665-814-092

m.filipiak@cf1-gorzow.pl

Centrum Sportowe

CF1 Gorzów Wlkp.

ul. Kostrzyńska 12

JAK DOJECHAĆ

FACEBOOK & aktualności 

www.facebook.com/trenerfilipiak/

Zapraszam do bieżącego śledzenia przemian moich podopiecznych, merytorycznych porad treningowych, newsów z zawodów czy filmików z rekordami 😉

PIERWSZE SPOTKANIE i PIERWSZY TRENING & CO MUSISZ WIEDZIEĆ

  1. Konsultacja – na pierwszym spotkaniu poświęcimy ok 30-60 minut na wypełnienie karty treningowej, na podstawie rozmowy oraz wywiadu, który będzie miał na celu: ustalenie stanu zdrowia (zlecenie ewentualnych badań lub prośba konsultacji z lekarzem), a w tym informacji o ewentualnych bólach/urazach/kontuzjach itp. (każdorazowo zalecam konsultację z fizjoterapeutą); ustalenie celów treningowych; ustalenie dotychczasowej aktywności fizycznej; ustalenie sposobu żywienia i ewentualną konsultację z dietetykiem; ustalenie dyspozycyjności; omówienie kwestii finansowych; ustalenie sposobu kontaktowania się; oraz udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dot. treningów personalnych. Konsultacja jest bezpłatna.
  2. Trening – pierwszy trening zaczniemy od ogólnej diagnostyki czyli oceny ewentualnych wad postawy, prezentowanych wzorców ruchowych, a także zaplanowania dodatkowej funkcji prozdrowotnej treningu (prehabilitacja, zdrowe nawyki itp.) i omówienia planu treningów czyli w jaki sposób będą one programowane (układane) w korelacji z obranym celem treningowym.
  3. Jak się przygotować? Na trening zabierz buty zmienne oraz wygodny strój sportowy, wodę oraz ręcznik do wycierania potu. Po treningu możesz się wykąpać. W szatni szafki zamykane są na kluczyk. Do zobaczenia!
Certyfikaty
Dyplomy
Wideo